Komplett premieliste fra Sirdal 2

sirdal 2 2015 VK vinnere Det ble en flott helt i Sirdal med mange premier.

Vi gratulerer Jan Telhaug som førte ES – Berkjestølen’s Alfa til en flott  1VK. Arild Skeivik og P – Barentsvidda’s C Donald  fikk 2VK. Forholdene med bristende skare og del ramp bidro til at det kun ble to premieringer til tross for mye fugl.

Vi gratulerer også Sveinung Steine og KV – Rypesteggens Cot Eowyn  med 1AK på fredag.

Vi takker prøvekomite og dommere med prøveleder Gunnar Aavik og NKK representant Jan Atle Larssen i spissen, for en godt arrangert prøve.

Nedenfor følger komplett premieliste.

PREMIELISTE SIRDAL 2 2015

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie
UK1 NO49975/13 IS – Sagåsen’s Obelix (Båtshaugen’s Sigga / D-Kompis Av Kjerringholm) Larsen, Gustav H Larsen, Gustav H 2
UK1 NO48379/13 ES – Gaustatoppens Gaus (Jentefjellet’s Abella / Black) Steen, Knut Steen, Knut 2
AK1 NO49314/13 KV – Rypesteggens Cot Eowyn (Rugdelias Nmj Octavia / Stallogaisa’s Tell) Steine, Sveinung Steine, Sveinung 1
AK1 NO47919/09 ES – Slettedalen’s Gibson (Mira Av Årumbo / Øyers Roy) Mellgren, Egil Dagfinn Mellgren, Egil Dagfinn 2
AK1 23895/05 ES – Fjellrosa’s Bella (Huscetina’s Baja / Birko) Arild, Audun Arild, Audun 3
AK1 NO32649/11 ES – Emil (Sørheia’s Kapt-Toya / Leik) Larsen, Randi Larsen, Gustav 3
AK2 NO53104/09 ES – Gumpefjellet’s Gulla (Berkjestølen’s Lea / Risefjellets Balto) Jakobsen, Gunnar Njål Lundevik 1
AK2 NO57280/09 KV – Åsheias Dzz Mie (Rugdelias Nmj Zanta / Zico) Lundevik, Njål Edwin Lundevik, Njål Edwin 2
AK2 NO34604/13 P – Sagåsen’s Vippa (Vierkrullen’s Nomi / Solasteggen’s Siddis) Næss, Rikke Andrine Kjetil Kirkhus 2
AK2 NO33225/10 KV – I-Lara (Hedda Izadora / Sognexpressen’s Ccl Bruno) Hansen, Åge Johannes Hansen, Åge Johannes 2
AK2 NO30066/11 B – Holmevass D Idunn (Brustindens D Masi / Reisavannet’s D-Hårek) Birkeland, Baard Birkeland, Baard 3
UK3 NO53869/13 GS – Ullrik (Vardemyra’s Kira / Kråklifjellet’s Uno) Kyllingstad, Gaute Kyllingstad, Gaute 2
UK3 NO47273/13 ES – Grimasteggen’s Sa Jaga (Østkysten’s V.Saga / Epleskogen’s Adam) Mossige, Jone Mossige, Jone 2
UK3 NO49975/13 IS – Sagåsen’s Obelix (Båtshaugen’s Sigga / D-Kompis Av Kjerringholm) Larsen, Gustav H Larsen, Gustav H 2
UK3 NO49981/13 IS – Sagåsen’s Tinka (Båtshaugen’s Sigga / D-Kompis Av Kjerringholm) Øksendal, Terje Morten Øksendal, Terje Morten 3
AK3 DK09828/2011 ES – Østkysten’s M N. Nico (Østkysten’s Naja / Nordvestjyden’s Martell) Håheim, Odd Egil Håheim, Odd Egil 2
AK3 NO36760/12 B – Ah Anila (Sa Amaya / Reisavannet’s D-Hårek) Klingsheim, Arne Klingsheim, Arne 3
VK NO50590/10 ES – Berkjestølen’s Alfa (Berkjestølen’s Kaisa Krabat / Østkysten’s Vito) Johansen, Tom Petter Jan Tellhaug 1
VK NO50989/11 P – Barentsvidda’s C Donald (Giga / Anter) Skeivik, Arild Skeivik, Arild 2