Komplett resultatliste fra Forus

Nå er årets Forus-prøve over og vi har fått 5 nye premier og verdige vinnere av VK og Forus Open. Totalt har det blitt 21 premier på Forus i år og antallet startende hunder har økt betraktelig. Vi gratulerer spesielt Bjørn Sjurseth og ES General Sniff av Skåpleinun som ble vinner av Forus Open 2013 og Bjørg Vaage og SV Hovdmyras Whole Lotta Yoko som vant årets VK og fikk 1VK. Her er den komplette premielisten:

Forus Open  2.11.2013 – 3.11.2013

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

UK1 NO35756/12 ES – Rotvelta’s Ifv Cocos Chanel (Vuoma’s Fresia Av Raisa / Østkysten’s Vito) Grønvold, Anne Mette Berntsen, Terje

UK1 NO46094/12 IS – Liatoppen’s Era (Liatoppen’s Evita / Storstogas Robbie) Tveiten, Turid Tveiten, Jan Arild

UK1 NO42267/12 B – Holmevass E Famous (Holmevass B Gilli / Orreskogen’s B-Røm) Abel-Lunde, Arne Abel-Lunde, Arne

UK1 NO45999/12 B – Vinterfjellets Sør Alex (Bråke-Bøtta Pippa / Hot Chilli) Johansen, Heidi M Landau, Kurt

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

UK2 NO47435/12 ES – General Sniff Av Skåpleinun (Sørbølfjellet’s Luca / Østkysten’s Vito) Sjurseth, Siri Kulberg Sjurseth, Bjørn

Forus-prøven  1.11.2013 – 3.11.2013

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

UK1 NO47435/12 ES – General Sniff Av Skåpleinun (Sørbølfjellet’s Luca / Østkysten’s Vito) Sjurseth, Siri Kulberg Sjurseth, Siri Kulberg

UK1 NO50943/12 GS – Bjørklitoppens Dino (Bjørklitoppens Madonna / Faksfjellet’s Torden) Qvarstein, Bernt Qvarstein, Bernt

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

AK1 NO35297/11 ES – Sandlona’s Philippa (Risefjellets Mina / Ramp) Andersen, Kjell A Andersen, Kjell A

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

UK2 NO32498/13 ES – Rotuas G-Kila (Rotuas Bissa / Berkjestølen’s Alfa) Eritzland, Tore Eritzland, Tore

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

AK2 SE40650/2011 ES – Sydvinens Rill (Sydvindens Gnista / Senja’s M. Zep) Osberg, Lene Osberg, Lene

AK2 DK06482/2009 ES – Storåens Daisy (Senja’s L. Sally / Myrhedens G-Granat) Egeland, Olav Egeland, Olav

AK2 NO39940/11 ES – Flørli’s Hydra Noor (Hovdmyra’s Kira / Nordvestjyden’s Z.Bassino) Torkelsen, Morten Torkelsen, Morten

AK2 15450/08 ES – Hamlagrø’s Hera (Jarlvollens Pia / Berguglas Hi-Trøkk) Murberg, Terje Arnfinn Murberg, Terje Arnfinn

AK2 NO53781/11 ES – Jentefjellet’s Troya (Ringvassøya’s Bøyla / Vigdaætta’s Luca) Selland, Atle Selland, Atle

AK2 NO43057/10 IS – Viervindens D-Lucas (Viervindens Cheyenne / » U S » Zesar) Downham, Harold Downham, Simon

AK2 NO53103/09 ES – Gumpefjellet’s Milla (Berkjestølen’s Lea / Risefjellets Balto) Netland, Odd Kjell Netland, Odd Kjell

AK2 NO43634/12 B – Vinterfjellets Ricco (Blueprint Kira / Møysalen’s Kiro) Jensvik, Per Ole Jensvik, Per Ole

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

AK3 NO30952/10 GS – Imingens Jf Mayhem (Imingens Bh Jippi-Ja / Langsundets Faun) Skeie, Rune/Tvedt, Anne Kimberly Skeie, Rune

AK3 NO30871/12 ES – Tiurskogen’s Elvis (Samkas Bonny M / Ramp) Frøytlog, Jan Frøytlog, Jan

AK3 09241/08 KV – Hantovegens Rashka (Sør Holleias Atv Tyri / Rugdelias Nmj Nikko) Nesse Ellinor/ Nyberg Thomas Nesse, Ellinor

Kl Regnr Rase – Hundens navn (Mors navn / Fars navn) Eier/Fører Premie

VK 03529/07 SV – Hovdmyra’s Whole Lotta Yoko (Hovdmyra’s Honky Tonk Woman / Bikkjulf’s Jod) Vaage, John Og Bjørg Vaage, John R